NajHotel.eu

NajHotel.eu: Váš marketingový nástroj

Hodnotenia hostí neslúžia šikovným ubytovateľom len ako prostriedok na identifikovanie slabších stránok ich ponuky služieb. Šikovní ubytovatelia využívajú tieto hodnotenia aj ako marketingový nástroj cez budovanie svojej on-line reputácie. Veď čo odlíši kvalitného ubytovateľa od toho menej kvalitného vo svete webu, kde konkurencia je vzdialená iba pár kliknutí? Krajšia webová stránka alebo viac fotografií?

Zamýšľali ste sa?

  • Koľko percent Vašich hostí si Vás našlo "cez web"?
  • Koľko Vašich hostí si vybralo Vaše ubytovacie zariadenie preto, že im ho niekto (či už známy alebo neznámy) odporučil?
  • Ak niekto hľadá ubytovanie v určitej destinácií, v ktorej ešte predtým nebol, na základe čoho si v konkurencii viacerých ubytovacích zariadení vyberie?
  • Pri hľadaní ubytovania v destinácii, v ktorej ste ešte predtým neboli, dáte prednosť ubytovaniu s pozitívnymi hodnoteniami na internete alebo ubytovaniu s krajšou webovou stránkou?

On-line reputácia ako základ biznisu "cez web"

Vo svete internetu sa nemôžete spoliehať na to, že niekto z Vašich známych už využil služby konkrétneho predajcu. "Lepšie ako nič" sú však skúsenosti iných (hoc neznámych) ľudí. A ak ich je dosť, dá sa vytvoriť celkom dobrá predstava o solventnosti internetového predajcu. Tento koncept zhromaždenia skúsenosti ľudí ako významnej časti on-line reputácie už dnes využívajú mnohé projekty podporujúce internetový predaj: ebay.com, najnakup.sk, heureka.sk, pricemania.sk, ...

Budovanie on-line reputácie s NajHotel.eu

Ako sa ale človek hľadajúci ubytovanie dozvie o spokojnosti Vašich doterajších hostí, ak ako ubytovateľ na to nevytvoríte priestor? NajHotel.eu Vám s týmto pomôže.

NajHotel.eu poskytuje možnosť (ak sa tak ubytovateľ rozhodne) zverejniť všetky hodnotenia hostí. K hodnoteniam hostí môžete ako ubytovateľ pridať poďakovanie, či reakciu na tieto hodnotenia. Jednoduchým spôsobom potom upozorníte návštevníkov svojej webovej stránky na tieto hodnotenia.

S využitím NajHotel.eu ľahko nahradíte knihy návštev na svoje webovej stránke. Navyše hodnotenia zverejnené na nezávislej stránke budú pre návštevníkov Vašej webovej stránky dôveryhodnejšie.