NajHotel.eu

NajHotel.eu: Všetko na jednom mieste

Možnosť hodnotiť ubytovacie zariadenia (hotely, penzióny, ...) nie je nijako nová. Stačí dať vyhľadávať "recenzie hotelov" cez vyhľadávač Google a nájdete kopu stránok s recenziami. Aj mnohé ubytovacie portály (katalógy ubytovacích zariadení) a stránky cestoviek umožňujú pridať hodnotenie ubytovacieho zariadenia.

Hodnotenia na ubytovacích portáloch?

Ubytovacie zariadenia často získavajú nových hostí cez viaceré ubytovacie portály. Na niektorých nájdete možno pár recenzií Vášho ubytovacieho zariadenia. Čo ale v prípade, keď potenciálny klient hľadajúci ubytovanie prv, než si pobyt rezervuje, sa chce uistiť vo svojej voľbe prečítaním si hodnotení Vášho ubytovacieho zariadenia od doterajších hostí?

  • Na ubytovacích portáloch nájdete len malý zlomok (ak vôbec) zo všetkých hodnotení Vášho ubytovacieho zariadenia. Myslite však na to, že s počtom hodnotení rastie dôvera k týmto hodnoteniam.
  • Aká bude Vaša on-line reputácia, ak potenciálny klient nájde práve taký ubytovací portál, na ktorom v malom počte hodnotení prevládajú negatívne hodnotenia alebo počet negatívnych hodnotení je taký, že si "nemôže nevšimnúť"?
  • Ak potenciálneho klienta "nútite" hľadať hodnotenia na viacerých miestach, plytváte tým jeho časom a zvyšujete tak pravdepodobnosť, že ho stratíte a prejde ku konkurencii. Obzvlášť ak tieto hodnotenia hľadá na ubytovacích portáloch, kde sa okrem Vás prezentuje aj Vaša konkurencia.

Hodnotenia na jednom mieste

Využite NajHotel.eu a sústreďte hodnotenia Vašich doterajších hostí na jednom mieste. Získate tak ucelený pohľad na Vaše ubytovacie zariadenie Vy a v prípade publikovania hodnotení aj Vaši potenciálni klienti. Vďaka tomu dajú prednosť Vám (istota predošlých pozitívnych skúseností) pred konkurenciou. Navyše nejaké to menej pozitívne hodnotenie sa vo veľkom počte pozitívnych hodnotení "stratí".